Çan İlçe Emniyet Müdürü iken Biga'ya atanan Cengiz Akpınar, Biga İlçe Emniyet Müdürü olarak görevine resmen başladı. Geçtiğimiz Cuma günü göreve başlayan Akpınar, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu'yu ziyaret ettikten sonra ilk olarak Biga'da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Biga'yı tanıdığını ve Biga'da kısa bir süre görev yaptığını söyleyen ve daha sonra Çanakkale'de farklı ilçelerde görev aldıktan sonra Çan'da görev yapmaya başladığını dile getiren Biga İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Akpınar; "Biga'da kısa süre görev aldım. 2018 yılından bu yana da Çan İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaptım. Çan, Biga'ya göre biraz daha sakin bir ilçe. Burası daha hareketli. Görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Geçtiğimiz cuma günü Biga'da resmen göreve başladım. Kale grubunun programı vardı, biliyorsunuz. Meclis Başkanımız ve Bakanımız buradaydı. Oradaki görevlerimizi de tamamladıktan sonra Biga'ya geldim. İlk olarak Biga Kaymakamımızı ziyaret ettim. Bugün de sizlerle buluştuk. İlginiz için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından Biga'da görev yapan gazetecilerle Biga İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan Cengiz Akpınar hatıra fotoğrafı çektirdiler. Akpınar'a hayırlı olsun temennisinde bulunan gazeteciler ziyaretin ardından Emniyet Müdürlüğü'nden ayrıldılar.

(Haber: Ahmet Tunç)

Yangın kontrol altında: 575 Hektar Alan Yandı.. Yangın kontrol altında: 575 Hektar Alan Yandı..

70e13528-8487-47d9-bce4-a7f5a78997e9

Editör: Ahmet Tunç