escort bayan

Ağustos 1, 2021

RÖPORTAJ SÖYLEŞİ

“Her kadın kendine güvenmeli”

Hepimiz biliyoruz ki kadın olmak çok zor. Aslında bu zorluğun nedeni de yine biz insanlarız. Bu benim için ayrı bir yazı konusu tabii… Hayatın her bölümünde yer alan kadınların varlığına alışmak, kadınların hayatı kolaylaştırdığını kabul etmek de bence erkeklerin görevi ve ödevi. Gerek iş hayatında gerekse özel hayatlarımızda biz kadınlar güzel işlere imza atıyoruz. Ben de Medya Lokum’un yayın anlayışına uygun olarak zaman zaman kadınların yönettiği işyerlerinde güzel sohbetler ediyor, başka kadınlara örnek olacağını düşündüğüm hayat hikayelerini ise okurlarımızla paylaşmayı önemsiyorum.

“Biga’nın dinamik yapısı umut veriyor”

ÖZEL RÖPORTAJ – Koronavirüs nedeniyle yaşanan pandemi süreci esnafları çok yıprattı. Mart ayında Biga’da 240 esnaf Bakanlık kararıyla kapatılırken, uzun süre hiçbir faaliyet gösteremediler. Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Yardımcısı ve Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur ile Biga’da esnaf ve sanatkarın durumunu değerlendirdik

Sigortacılıkta da dijital dönüşüm başladı

ÖZEL RÖPORTAJ – Koronavirüs pek çok sektörde uygulamaları değiştirdi. Bu sektörlerden biri de sigorta sektörü oldu. Sigortacılıkta dijital dönüşüm de başladı. Uğur Mumcu Caddesi’nde Kızılay Biga Şubesi üstünde yer alan Tarhan Sigorta Aracılık Hizmetleri’nde sektörle ilgili bilgi almak için Bülent Canberk Tarhan ile buluştuk.

Güneşin ciltteki etkilerinden nasıl korunacağız?

Güneş ışınlarına sürekli ve yanlış maruziyet, ilerleyen yaşlarda deri kanseri, bazı deri hastalıkları ve deri yaşlanması gibi sorunlara neden olabiliyor. Gökçe Güzel ÇOMÜ Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sevilay Kılıç ile güneşin zararlı etkileri hakkında bilinçlenmek ve korunma yöntemleri üzerine konuştu.

Sevgül Bozoğlu: “Biz hazırız”

Biga’da İlçe Başkanı Enes Şahin’in davetiyle Yeniden Refah Partisi Biga İlçe Kadın Kolları Başkanı olan Sevgül Bozoğlu, Medya Lokum’dan Çiğdem Özden Demiray’a konuştu. Bozoğlu konuşulan erken seçim tartışmalarıyla ilgili de net konuştu ve “Biz hazırız” dedi.