Saadet Partisi Biga İlçe Başkanlığı, eski Başbakan ve Saadet Partisi Genel Başkanı merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 11. sene-i devriyesi sebebiyle Milli Gazete tarafından hazırlanan ve 1 milyon adet basılan Erbakan Özel Sayısı’ nın dağıtımını gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Biga İlçe Başkanı Adnan Kömürcü ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe çarşı merkezinde ve kapalı pazar yerinde esnaf ve vatandaşlara özel sayıyı dağıttı.

Saadet Partisi Biga İlçe Başkanı Adnan Kömürcü yaptığı açıklamada; “Rahmetli Erbakan Hocamızı vefatının sene-i devriyesinde rahmetle anıyoruz, Allah makamını cennet eylesin. Bizler Milli Görüşçüler olarak rahmetli hocamızın kendi tabiriyle Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan ve Erbakan Hocamızın bizlere emaneti olan Saadet Partisi’nin mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Hocamızın davasını sürdürmekte kararlıyız” dedi.

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

Çanakkale'de orman yangını: Boğaz'da gemi trafiği tek yönlü askıya alındı Çanakkale'de orman yangını: Boğaz'da gemi trafiği tek yönlü askıya alındı

SP-3

SP-2

Editör: Ahmet Tunç