Çanakkale'de Barlar sokağında damsız oldukları gerekçesiyle eğlence mekanına alınmayan 4 kişi, ortalığı savaş alanına çevirdiler. Büyüyen olaya müdahale etmek için olay yerine gelen bir polis memuru da başına aldığı darbe ile hastanelik oldu.

Biga'nın Kurtuluşu'nun 100. yıldönümü törenle kutlandı Biga'nın Kurtuluşu'nun 100. yıldönümü törenle kutlandı

Çanakkale'de barlar sokağında bir işletmeye girmek isteyen 4 erkek, damsız oldukları gerekçesiyle içeri alınmadı. Bir süre kapıdaki güvenlik görevlileriyle tartışan şüpheliler, sakinleşip oradan ayrıldı. Daha sonra tekrar eğlence mekanına gelen şahıslar, karşıda bulunan meyhanedeki sandalye, tabak ve bardakları güvenlik görevlilerine fırlatmaya başladı. O sırada müşteri olarak bulunanlar korkarak içeriye kaçtı. Güvenlik görevlileri ile taşkınlık çıkaran şahıslar arasında yumrukların konuştuğu kavga İskele Meydanı'na taştı.

Yaşanan gelişmeler sonrasında olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırmaya çalıştı. Bir polis memurunun başına sert bir cisimle vuruldu. Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi'ne kaldırılan polisin kafatasında çatlak olduğu öğrenildi. Yapılan çalışmalar sonucunda şüphelilerden bir kişi yakalanırken, 3 şüphelinin yakalama çalışmaları devam ediyor.