İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, Gelibolulu pazarını ve kent esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Gün boyu yoğun ilgiyle karşılanan İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, vatandaşın sorun ve sıkıntılarına çözüm önerilerinde bulundu.

Gelibolu'da düzenlenen ziyaretlere İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanı Hakan Alış, İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Cengiz Yalçın, İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Zişan Özaydın, İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Mevlüt İnanç ve partililer katıldı. Ziyaretler ilk olarak pazar yerinde başladı. Daha sonra kent esnafını ziyaret eden İYİ Parti ekibi, vatandaşlarla da bir araya geldi. 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

Ziyaretler, İYİ Parti Gelibolu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı ile devam etti. İftar programında konuşma yapan Gelibolu İlçe Başkanı Alış, çıktıkları bu yolda partililere başarılar diledi. İlçe Başkanı Alış; "Adaylarımızın her zaman yanındayız, her baktıkları yerde bizi görebilirler" dedi. İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, birlik ve beraberlik mesajı vererek; "Amacımız, Çanakkale'de İYİ Parti'mizi birinci parti yapmaktır" dedi.

"Mesajı aldık, gereğini yapıyoruz" "Mesajı aldık, gereğini yapıyoruz"

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Özaydın; "Her şey hazır, 14 Mayıs'ı bekliyoruz" dedi. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Yalçın; "Birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz zaman partimizi birinci parti yapacağımıza eminim" dedi. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz; "Bu parti yolunda çok mücadeleler verdik. Karanlıkların içinden çıkarttığımız İYİ Parti'de hiç bir dava arkadaşımız bizi yarı yolda bırakmadı. Sizler de partimizi bu noktaya taşıdınız. Umarım bu emeklerimizin karşılığında partimizi birinci parti yapabiliriz. Bu kadro, Çanakkale'yi ters çevirebilecek, baştan aşağı yenileyebilecek bir kadro. Bu kadrolarla hem Türkiye'de hem de Çanakkale'de partimizi birinci parti yapacağız. Cumhurbaşkanlığını ve parlamentoyu aldıktan sonra ülkemize derin bir nefes aldıracağız" dedi.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç