Komedyen Cem Yılmaz, Maldivler’de 80 milyon TL değerinde ultra lüks bir tekne satın aldığına yönelik haberleri yalanlamasının ardından sosyal medyadan mesaj yayımladı. Tarkan sosyal medyada yaptığı paylaşımda ayrıca yıllardır Kazdağları'nda villası olduğu iddialarına da yanıt vermiş oldu.

TARKAN'IN YOK CEM YILMAZ'IN VAR!

Ünlü sanatçı Tarkan yaptığı paylaşımda; "Yat almadım, Kaz Dağları’nda villam yok, hiç olmadı, saçım da protez değil ama arada boyuyorum" ifadelerini kullandı.

Tarkan'ın mesajını alıntılayan ünlü komedyen Cem Yılmaz ise, "Benim de Kaz dağlarına hiç gitmişliğim yoktu. Senelerce vay villası var dediler! Dedim olabilir :) ve yer aldim oradan. Her şerde hayır vardır. Yatım var, saçım da var bunlar ok" dedi. İki ünlü ismin esprili paylaşımları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Çalışkan muhtar erdi muradına... Çalışkan muhtar erdi muradına...

NE OLMUŞTU?

Bazı medya organlarında Tarkan'ın 80 milyon TL'ye yat aldığı iddia edilmişti. Söz konusu haberlerde, "Tarkan, iki katlı beş kamaralı lüks Azimut Numarine xp26 motoryat satın aldı. Aldığı yatın satın alma işlemlerini tamamlayan sanatçı bunun için 80 milyon TL'yi gözden çıkardı" iddiaları yer almıştı.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç