Biga Belediyesi, 24 Aralık Cuma akşamı Biga Atatürk Kültür Merkezi’ne söyleyişi yapmak üzere Gazeteci Abdurrahman Uzun’u konuk etti. Söyleşi sırasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyetin İlanın...

Biga Belediyesi, 24 Aralık Cuma akşamı Biga Atatürk Kültür Merkezi’ne söyleyişi yapmak üzere Gazeteci Abdurrahman Uzun’u konuk etti. Söyleşi sırasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyetin İlanını aşağılayan sözler sarf eden Abdurrahman Uzun'a tepkiler dinmiyor. Atatürk ve silah arkadaşlarına konuşmasında hakaret eden Abdurrahman Uzun'a muhalefet partilerinden tepki yağarken, çeşitli siyasi parti ve STK'lar da suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyorlar. Biga'da gerçekleştirdiği söyleşide yaptığı hakaretlere tepki gösterilmesi ve basında yer alması üzerine Abdurrahman Uzun'dan pişkince yanıt gecikmedi.

Starlink uyduları Biga’dan görüntülendi Starlink uyduları Biga’dan görüntülendi

"O ZAMAN DURMAK YOK, YOLA DEVAM"

Sosyal medya hesabından tepkileri içeren bir haberin görselini paylaşan Abdurrahman uzun; "Oooooo… Hepsi saldırıya geçmiş :))) Karalama…hedef gösterme…iftira Demek ki Birilerinin kuyruğuna basıyoruz… O zaman DURMAK YOK YOLA DEVAM!" ifadelerini kullandı.