Savunma sanayi şirketlerindeki cemaat örgütlenmesi iddiaları Meclis’te Savunma sanayi şirketlerindeki cemaat örgütlenmesi iddiaları Meclis’te

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her akşam yatmadan önce manda yoğurduyla yaptığı karışımı tükettiğini açıklamasının yankıları devam ediyor. Hayat pahalılığı altında ezilen vatandaşlar tepki gösterirken Gelecek Partisi İl Başkanlığı vatandaşlara 35 kilo Manda yoğurdu dağıttı.

"VATANDAŞ BU HAYAT PAHALILIĞINDA İNEK YOĞURDU BİLE ALAMIYOR"

Gelecek Partisi İl Başkanı Vahap Özsüer, hayat pahalılığına dikkat çekmek için vatandaşlara Manda Yoğurdu ikramında bulunduklarını ifade ederek; "Geçtiğimiz günlerde tokat’ta katıldığı bir programda sayın cumhurbaşkanı vatandaşlarımıza manda yoğurdu yemelerini tavsiye etmişti. Fakat maalesef bu hayat pahalılığında değil manda yoğurdu inek yoğurdu bile alamıyor vatandaşlarımız. Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanlığı olarak bugün yaklaşık 35 kilogram manda yoğurdu dağıtımını gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız en azından tadını tatsın diye çam sakızı çoban armağanı" ifadelerine yer verdi.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç