Fatih Erbakan'ın genel başkanlığında 215 bin üyeye ulaşan Yeniden Refah Partisi'nde üye çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

“Tarıma Desteklerimiz Artarak Devam Edecek” “Tarıma Desteklerimiz Artarak Devam Edecek”

Yeniden Refah Partisi Biga İlçe Kadın Kolları tarafından Kapalı Çarşı önünde kurulan üye standı ile Biga'da teşkilat çalışmaları devam ediyor.

Üye çalışmalarıyla ilgili konuşan Yeniden Refah Partisi Biga İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevgül Bozoğlu yaptığı açıklamada; "Türkiye'nin her yerinde esen Yeniden Refah rüzgarına, bizler de Biga İlçe Teşkilatı olarak acizane katkı sunmaya çalışıyoruz. Yargıtay'ın açıkladığı listede Türkiye genelindeki partilerin üye artışlarında Nisan ayında 1'inci olan Yeniden Refah Partimizin, Mayıs ayında da ipi birinci olarak göğüslemesi için üye çalışmalarımıza ağırlık vermiş bulunmaktayız. Bu vesileyle Biga Kapalı Çarşı önünde yaptığımız stand çalışmasına katkı sunarak, üye olarak, oy ve destek vererek bizlere teveccühlerini sunan Bigalı hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Ülke olarak içinden geçtiğimiz ekonomik ve ahlaki çöküşü düzeltecek plan ve projeleri olan tek parti; Yeniden Refah Partisidir. Biga'da çalınmadık kapı, dokunulmadık yürek bırakmamak için var gücümüzle çalışacağız" ifadelerini kullandı.

ac1

Editör: Ahmet Tunç