Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu öncesi partiler saha çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da vatandaşlara ulaşmaya çalışıyor. İlk turun ardından televizyon programları ve saha çalışmaları birlikte yürütülüyor. Biga'da görev yapan gazeteciler Yerel Arena isimli programın seçim özel yayınında sorularını soracak, ikinci kez seçilen Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ise yanıtlayacak.

Gazeteciler olarak Çiğdem Özden Demiray, Yasemin Özdeş, Gökçe Akkoç, Ahmet Tunç, Ayhan Akkaya'nın sorularını soracağı programın moderatörlüğünü Saim Tunçman yapacak.

Program 24 Mayıs Çarşamba akşamı saat 19:30'da başlayacak. Program Medya Lokum (Facebook), Biga Haber (Facebook), Biganın Sesi (Facebook), Biga Manşet (Instagram), Biga Tribün (Facebook), Harbi Gaste (Facebook), Çarşamba Postası (Facebook), Biga FM (Radyo), Radyo Pegai (Radyo) kanallarından canlı yayınlanacak.

Şehitlik’te Bülent Erdoğan’a sevgi seli Şehitlik’te Bülent Erdoğan’a sevgi seli

Programda Sinan Oğan ve Ümit Özdağ'ın kararları, CHP'nin Çanakkale'deki seçim performansı, HPP-PKK ve HÜDAPAR meselesi, Biga'nın seçimlerdeki kararları gibi pek çok konu gündeme gelecek.

(Haber Merkezi)

df471d07-3e77-4422-a3ce-7f12cbe5f45f

Editör: Ahmet Tunç