81 ilde örgütlenen ve 20 bin kişilik koordinasyon grubu oluşturan gönüllüler, Kılıçdaroğlu’nun fikirlerini ve söylemlerini sahada yurttaşlara taşıyacak. CHP üyesi olmayan çok sayıda gönüllüyü de bünyesine katan oluşum sandık güvenliği çalışmaları yürütecek.

CHP Genel Başkan Danışmanı Ahmet Nazif Yücel’in koordinasyonu ile örgütlenen 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri' kampanyasına CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk'ten de destek geldi.

Yazılı bir açıklama ile 'Hazır mısınız? Başlıyoruz' diyen CHP Biga İlçe Başkanı Öztürk; "İktidar yürüyüşümüz her gün katlanarak büyüyor ve güçleniyor! Yapılan anketleri yakinen takip ediyor, bu anketlerimizi de ziyaretlerimizin tamamında vatandaşlarımızla yorumluyoruz. Bu devran bitti, yolun sonu göründü.! Sayın Cumhurbaşkanı da bu gerçeğin farkında olacak ki, tüm çağrılara ve kötü gidişata kulak tıkayarak erken seçim kararı almaktan korkuyor. Seçimlerin sonucunu hepimizden daha iyi biliyor.! Zulmün iktidarının başrolünde bulunan AKP’li yöneticiler kaçınılmaz sona doğru hızla ilerliyor.  Ve şimdi sahne bizim… Türkiye Cumhuriyeti’ni gerçekten şaha kaldıracak kadrolarımız; plan ve programlarımızla İktidara hazırız. Genelden yerele! Bu ülkeyi hak ettiği gibi yönetmeye geliyoruz… Gücümüzü güç katmak, sorunları aydınlığa kavuşturmak, kalplerimizi hak ettiği huzura kavuşturmak için, seni de bekliyoruz. Bize katılın… Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşları; mahallesinin, köyünün, şehrinin ve ülkesinin yönetiminde söz sahibi olsun" ifadelerini kullandı.

“AK kadınlara güveniyorum; elbirliğiyle kazanacağız” “AK kadınlara güveniyorum; elbirliğiyle kazanacağız”

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

Editör: Ahmet Tunç