Melisa bebek hayata tutunamadı Melisa bebek hayata tutunamadı

Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre hangi yolların ve köprülerin ücretsiz olduğu açıklandı. Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişler ücretsiz olacak.

ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ ÜCRETLİ

Ramazan Bayramı'nda otoyolların, köprülerin ve toplu taşıma araçlarının ücretsiz olmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Türkiye genelinde hangi yolların ücretsiz olduğu belirtildi. Karara göre, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle 30 Mayıs saat 00.00'dan 5 Mayıs saat 07.00'ye kadar, 'yap-işlet-devret' modeliyle yapılan projeler hariç, Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişler ücretsiz olacak.

Karara göre, 2 Mayıs saat 00.00'dan 4 Mayıs saat 24.00'e kadar Başkentray, Marmaray ve İZBAN seferleri ile belediyeler ve belediyelere bağlı birlik, müessese ve işletmelere ait toplu taşıma hizmetleri de ücretsiz olacak.

Editör: Ahmet Tunç