escort bayan

Temmuz 29, 2021

CHP’den KHK Mağdurlarına Çağrı: “Bize Ulaşın..”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanlığı, Kanun Hükmünde Kararname(KHK)’ler ile ihraç edilen vatandaşlara; “Yaşadığınız sorunları, hak ihlalleri ve taleplerinizi bize iletin” çağrısında bulundu.

Bugün gerçekleşen CHP Trakya Bölge Toplantısı sonrasında, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesi ile tüm illerde KHK ile ihraç edilen yurttaşların yaşadıkları sorunlar, hak ihlalleri ve taleplerini içeren bir rapor için çalışma başlatıldı. Yapılacak çalışma için CHP İl Başkanlığı KHP ile ihraç edilen vatandaşlara çağrıda bulundu.

CHP İl Başkanlığından yapılan açıklamada; “Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Yüksel Taşkın ve Sayın Gülizar Biçer Karaca’nın başkanlığında yürütülecek çalışmaya ve toplantıya katılmak isteyen mağdur yurttaşlarımız khklilarkonusuyor@chp.org.tr mail adresine yaşadıkları sorunları, hak ihlallerini ve taleplerini iletmeleri hazırlanacak olan rapora katkı sunacaktır. Ayrıca düzenlenecek toplantılara katılmak isteyen yurttaşlarımız aynı mail adresine iletişim bilgilerini bildirmeleri halinde toplantıya davet edileceklerdir” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir