Biga Belediyesi’nde Alper Şen’in göreve gelişinin ardından ilk görev değişiklikleri de başladı. Biga Belediye Meclis Üyesi ve Alper Şen’in yakın çalışma arkadaşı avukat Ergün Tulnay, Biga Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Geçtiğimiz dönem belediye yönetimi tarafından İstanbul’dan getirilen ve yaptığı tartışmalı uygulamalar ve açıklamalar nedeniyle eleştiri konusu olan Fen İşleri Müdürü Erdem Berber, Afet İşleri Müdürlüğü görevine kaydırıldı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne ise aynı müdürlükte İnşaat Mühendisi olarak görev yapan Seyfi Sağlık atandı.

Görev değişikliklerinin ardından Biga Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü şantiyesini ziyaret eden Biga Belediye Başkanı Alper Şen ve Biga Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Tulnay, Fen İşleri Müdürü Seyfi Sağlık ve fen işleri personeline görevlerinde başarılar diledi. 

I M G 2532

Biga Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Belediye Başkanımız Alper Şen ve Başkan Yardımcımız Ergün Tulnay bu sabah Fen İşleri Şantiyesi’nde personelimiz ile bir araya geldi. Başkanımız Alper Şen, Fen İşleri Müdürlüğü görevini devralan Seyfi Sağlık’a görevlerinde başarılar dileyerek, birlikte daha verimli bir çalışma ortamı oluşturacaklarına inancını dile getirdi. Afet İşleri Müdürü olarak görevlendirilen Erdem Berber’e, geçmiş çalışmalarından ötürü teşekkürlerini ileterek, yeni görevinde başarılar diledi” denildi.

I M G 2534

Edinilen kulis bilgilerine göre Biga Belediyesi içinde bazı müdürlüklerde görev değişikliklerinin devam edeceği, birimlerde de çalışan bazı personellerin rotasyona tabi tutulacağı konuşuluyor. Biga Belediyesi’nin şirketi olan Kent Hizmetleri AŞ’de de görev değişikliklerinin yaşanacağı  da konuşulanlar arasında. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde ise bir personelin kendi isteğiyle istifa ettiği öğrenildi. İkinci başkan yardımcılığı kadrosuna atama yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu. Müdürlüklerde ve şirket bünyesinde henüz başka görev değişikliği yapılmadığı öğrenildi.

BAŞKAN ŞEN, BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK

Önümüzdeki ay meclis toplantısı sonrası Biga Belediye Başkanı Alper Şen’in basın mensuplarıyla bir araya geleceği ve görev değişiklikleri, belediyenin mali durumu başta olmak üzere kamuoyunu bilgilendirmek için açıklamalarda bulunacağı öğrenildi.

(Haber: Ahmet Tunç)

I M G 2535

I M G 2536

I M G 2538

Ödüllü Su Altı Fotoğrafçısı’ndan Çanakkale Çağrısı.. Ödüllü Su Altı Fotoğrafçısı’ndan Çanakkale Çağrısı..

I M G 2539

I M G 2537

Editör: Ahmet Tunç