AK Parti İl Başkanlığı tarafından arefe gününde, Öğretmenevi’nde bayramlaşma programı organize edildi. Bayramlaşma programında Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider de bir konuşma yaptı.

Gerçekleşen programa İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Eski AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve partililer katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider şu ifadeleri kullandı:

"Eski vekillerimiz teşkilatımız Hepimiz bir aradayız Türkiye’de AK Parti’nin en uzun süre grup başkan vekilliği yapmış aynı dönemde vekillik yapmaktan keyif aldığım Çanakkale’mizin yetiştirdiği Çanakkale’mizin evladı ve Ankara’da Çanakkale’yi temsil etmiş bir dostumuz bir arkadaşımız bir kardeşimiz Bülent Bey ben hepiniz adına kendisine hoş geldiniz diyorum. Böyle bir günü bizimle birlikte geçirmesi bizimle birlikte bir arada olması çok keyifli. Biz çok mutluyuz. Burada bir konuyu daha kapatalım. Birileri Heveslenmesin. 2015 yılında Bülent Bey geldiğinde ben aday değildim. 7 Haziran seçimlerinde birlikte koşmuştuk. Daha sonra birlikte vekillik yaptık. ha kapıştılar ha kapışacaklar diye bekleyenler vardı. 7 seneyi geçirdik Bu demektir ki biz 70 seneyi daha geçiririz ömrümüz vefat ederse. Onun için o buradan iş almış koltuk bulmuş eyvah burada kavga çıkarsa yerimi korurum hepsine söylüyorum kendilerine iş bulsunlar. İşlerine baksınlar. Çünkü Çanakkale’nin de AK Parti’nin de işi çok. bir seçimden geçtik. Öyle oldu böyle oldu. O köye üç kere gitti 4 kere gitti bunların hepsini konuşuruz. Ama hepsi hikâye bir tane sonuç var Türkiye 100 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin 100 yılında Bu millet Recep Tayyip Erdoğan dedi Bunun dışındaki tüm yorumlar hikaye. Şimdi bir seçimi bitirdik ama hemen ardından ikinci bir ikinci seçim var. Bu dönem mevcut hiçbir delegeyi kaybetme lüksümüz yok. Bizim olmayan belediyeleri de almama lüksümüz yok. Hele hele il genel meclisinde azınlık yaşama lüksümüz yok. Bu laf çok kullanılır en fazla da Bülent Bey kullanır. Kavgalı eve gelin gitmez. Biz 7 Haziran’a kendi parti iç kavgalarımızla kaybettik. Çanakkale Milletvekili olarak söylüyorum kavgaya merakı olan kim varsa CHP’ye gitsin. Onlar bu işi çok iyi biliyor onu ona bunu buna düşüreyim de aradan parsa çıkarayım diyen kim varsa iyi Parti’ye gitsin CHP’ye gitsin. Daha seçimde toprakları kurumadan kavga etmeye başladılar. Biz de öyle bir şey yok Biz yolumuza devam ediyoruz, hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bayramlar Barışma yeridir, bayramlar dostluk kardeşlik yeridir bayramlar sarılma kucaklaşma bayramlaşma yeridir. Bayramlar geçmişe sünger çekme yeridir. Bu anlamda Hepinizin kurban bayramını tebrik ediyorum."

(Haber Merkezi)

1e79ee51-4e5d-4383-b4ba-393a297172d5

IMG_4571

IMG_4570

IMG_4569

Para yattı, KÖYDES Katkıları Belli Oldu! Para yattı, KÖYDES Katkıları Belli Oldu!

IMG_4568

Editör: Ahmet Tunç