Biga Ticaret Borsası'nda Başkan Bülent Baş ve ekibi saha çalışmalarını sürdürürken, ziyaretçileri kabul etmeye de devam ediyorlar. 

Sınırlı Sorumlu Gümüşçay Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Sınırlı Sorumlu Eğridere Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Sınırlı Sorumlu Ambaroba Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Sınırlı Sorumlu Şirinköy Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Manav Yem ve Un Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Kaptanlar Un Gıda Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ni ziyarette bulunan Başkan Baş ve ekibi üyelerin isteklerini dinlerken, talepleri de not almayı ihmal etmedi. Ziyaretlerde borsa üyelerine Başkan Bülent Baş tarafından plaket takdim edildi.

TEB'DEN BORSA YÖNETİMİNE ZİYARET

Türk Ekonomi Bankası Biga Şube Müdürü ve genel müdürlük personeli Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu'na ziyarette bulundu.

İTFAİYE'DEN BORSA'YA ZİYARET

Biga Belediyesi İtfaiye Müdürü Recep Tatlıdilli tarafından Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu'nu ve Başkan Bülent Baş'ı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Müdür Tatkıdilli; "İlçemizin afet hazırlıkları ve 'Arama Kurtarma Aracı, Arama Kurtarma Ekipmanı ve Biga İtfaiyesi Gönüllüler Arama Kurtarma Ekibi Kurulması' projesi hakkında bilgilendirmede bulundu. Ziyaret sonunda Başkan Baş; müdür Tatlıdilli'ye nazik ziyaretlerinden ve  yaptıkları çalışma ile projelerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

(Haber: Ahmet Tunç)

borsaziyaret8

Hayalden öte geçmesi için... Hayalden öte geçmesi için...

borsaziyaret7

borsaziyaret5

borsaziyaret6

borsaziyaret4

borsaziyaret3

borsaziyaret2

Editör: Ahmet Tunç