Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur ve yönetimi, seçimin ardından ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya yönetim kurulu ve denetim kurulu asil ve yedek üyelerin tamamı katıldı.

Toplantıda Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekilliği görevine Hakkı Berber seçilirken; denetim kurulu başkanlığına ise Osman Kaya seçildi.

Seçimle ilgili de değerlendirmede bulunan Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur; "Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Canla başla çalıştınız. Gece gündüz çalıştık. Hep birlikte çok güzel bir süreci tamamladık. Sonuçta alnımızın akıyla bir seçimi tamamladık. Bizimle birlikte çok sayıda arkadaşımız, büyüğümüz, küçüğümüz çalıştı. Biz birlik ve beraberlik içinde bir seçim gerçekleştirmek için elimizden geleni yaptık. Esnaf ve sanatkarlarımızın yoğun katılımıyla bir seçim gerçekleştirdik. Yoğun bir katılım gösteren ve demokratik bir seçim gerçekleştirmemize katkı sunan ve iradelerini ortaya koyan tüm esnaf ve sanatkarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Katılımın yüksek olmasının yeni yönetime kazandıracağı gücün öneminden bahsetmiştim. Esnaf ve sanatkarımız bize güvendi ve bu gücü verdi. Allah herkesten razı olsun" ifadelerini kullandı.

Başkan Mutur toplantıda; "Arkadaşlar seçim bitti, artık esnaf ve sanatkarımıza verdiğimiz sözlerimizi tutma zamanı. Bizlere büyük bir farkla güven gösteren tüm esnaf ve sanatkarlarımız için üzerimize düşen çalışmayı bu yeni dönemde hep birlikte gerçekleştireceğiz. Asil ya da yedek olmamız önemli değil. Biz hep birlikte büyük bir aileyiz. Çok çalışacağız. Bu güvenin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğu asla unutmadan çalışacağız. Pazar günü sona eren görevimize pazartesi günü yeniden başlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çok doğru işler yapmışız. Daha güzel işleri hep birlikte başaracağız" şeklinde konuştu.

Muhalefet Partisi Biga Belediyesi’ni kazanıyor! Muhalefet Partisi Biga Belediyesi’ni kazanıyor!

(Haber: Ahmet Tunç)

e29e2506-9999-4de6-889c-6dcf2d5b4478112f799c-c948-4ec7-8643-f6a2d5a4d2df