Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu olağanüstü genel kurulu Ankara'da toplandı.

Üç adayın yarıştığı federasyon başkanlığı seçiminde yarışı mevcut Başkan Sayit Karabağlı kazandı. Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan, Federasyonun Başkanı Karabağlı’nın yedek yönetiminde yer aldı. Daha önce de Antalya'da gerçekleştirilen toplantıda Özkan'a federasyona bağlı olarak yeni kurulan 'Arge ve Eğitim Birimi'nde görev verilmişti.

Listeye yedekten giren Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan, Medya Lokum'a yaptığı açıklamada; "Bigamızın adını ve odamızı her zaman en iyi şekilde temsil edeceğimizi söylemiştik. Seçilmemizin üzerinden çok kısa süre geçmesine rağmen, federasyonumuzun yedek de yönetim kuruluma dahil olduk. Bigamız için ihtiyacımız olan her tür çalışmaya en üst düzeyden destek alacağımızı biliyorum. Yeniden seçilen genel başkanım Sayit Karabağlı'yı tebrik ediyor, seçimlerin ülkemize ve camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

Genel Kurul'a Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan, Başkan Yardımcısı Hüseyin Sert, yönetim kurulu üyeleri İrfan Yavaş, Adnan Akçe, Hasan Canbaz, Ramazan Gören ve Sedat Tulnay katıldılar.

İSO 500'de Biga'dan 5 şirket yer aldı İSO 500'de Biga'dan 5 şirket yer aldı

(Haber: Ahmet Tunç)

lkjhgfd

dvghnjm

dsvb

Editör: Ahmet Tunç