Biga'dan 4 genç girişimcinin kapılarını 2022 yılı Mart ayında Bigalılara açtığı Carrefoursa Süper, açılışının üzerinden 1,5 yıl geçmesine rağmen, Bigalıların yoğun ilgisine sahne oldu. Genç girişimciler, Bigalıların yoğun ilgisi sonrası ikinci bir şube olarak Carrefoursa Mini'yi Çan Caddesi üzerinde, Çiçeklidedespor kulübünün olduğu meydana açtılar.

"GÖRDÜĞÜMÜZ İLGİ VE DESTEK..."
17 Birlik adlı firmanın ortaklarından ve girişimcilerden Altan Özmucur yaptığı açıklamada; "17 birlik olarak iş kapasitesini arttırıyoruz. Çiçeklidede Meydanı'na bir Carrefoursa mini mağazası açma kararı almıştık. Tadilatlarımızı tamamladık ve 13 Ekim tarihi itibariyle satışa başladık. Resmi açılışı da kısa süre sonra yapacağız" ifadelerini kullandı. 

"BÖLGE SAKİNLERİMİZ MEMNUN KALACAKLAR"
Satışa başladıkları şube ile ilgili bilgi veren Özmucur; "Carrefoursa markası olarak Çiçeklidede şubemizin tadilat çalışmaları bitti ve satışa başladık. Mağazanın Carrefoursa Mini olması, merkezin mağazalarının metrekarelere göre adlandırdığı bir durum ve konsept. Ürün çeşitliği fazla ve fiyat avantajlı ürünlerimiz sürekli olacak. Çiçeklidede sakinlerinin hizmetimizden, ürünlerimizden, kampanyalarımızdan ve fiyat politikamızdan memnun olacağını düşünüyoruz" dedi.

Ünal Özcan da tepki gösterdi Ünal Özcan da tepki gösterdi

PEPSİCO BÖLGE BAYİLİĞİ İLE TOPTAN SATIŞ KANALINA YATIRIM KARARI...

Görüşmenin devamında bir diğer yatım kolundan da bahseden Özmucur; "Ayrıca Pepsi'nin Biga, Çan, Yenice bölge bayiliğini aldık, sözleşmelerimizi imzalayıp devir sürecini tamamladık ve satışa başladık. Hamdibey Mahallesi Bandırma Caddesi üzerindeki işyerimizde Pepsi, Yedigün, Fruko, Lipton, Tropicana gibi ürünlerin yanısıra su, soda ve enerji içeceği grubunda Biga, Çan ve Yenice bölgesine satış ve dağıtım ağını yapıyoruz. Yeni araçlarımız ,personellerimiz, yenilediğimiz hizmet yüzümüz ve kattığımız kaliteli hizmet vizyonu ile global bir marka Pepsi ile pazarda güçlü bir yer edineceğiz. Kısa sürede Bigalı hemşehrilerimizden gördüğümüz ilgi ve destek bizleri memnun etti. Bu ilgi ve destek ile  yeni iş alanları açmak, istihdama ve ekonomiye katkı sağlamak bizleri motive ediyor. Bu motivasyon ile yolumuza devam edip iş kollarımızı genişleteceğiz. Tüm Bigalı hemşehrilerimize, kendini Biga'ya adamış tüm herkese teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

(Haber: Ahmet Tunç)

carreforusa8

carreforusa7

carreforusa6

carreforusa5

carreforusa4

carreforusa3

carreforusa2

carreforusa1

Editör: Ahmet Tunç