Biga’nın en yoğun nüfuslu mahallesi olan Sakarya Mahallesi’nde Mert Mehmet Kurt, mahalle muhtarlığı için adaylığını bugün yaptığı yazılı açıklamayla duyurdu.

SLOGANI: ‘DOĞRU KARAR GENÇ ADAY
'Doğru Karar Genç Aday' sloganıyla adaylığını duyuran Mert Mehmet Kurt; “1994 yılında Biga'da doğdum. Öğrenim hayatımı tamamladıktan sonra mahalle sakinlerimize layık oldukları hizmeti vermek için, 2014 yılında muhtarımızla birlikte bir yola çıktık. Çıktığımız bu yolda, hiçbir karşılık beklemeden mahallemize hizmet aşkıyla 10 yıldır Sakarya Mahallesi Muhtarlığı'nda çalışmalarımı sürdürüyorum. Bugün mahallemiz için; 'Doğru Karar Genç Aday' sloganıyla yeni bir hizmet yoluna, heyecanla ilk adımımı atıyorum” dedi.

“DAHA MODERN, DAHA DİNAMİK…”
Mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini dile getiren Mert Mehmet Kurt; “Bugüne kadar verdiğimiz hizmeti, siz değerli mahalle sakinlerimizin desteğiyle, daha modern, daha dinamik bir şekilde sürdürebilmek ve kurumlar arasında siz değerli mahalle sakinlerimiz ile köprü olabilmek adına Sakarya Mahallesi Muhtar Adaylığımı açıklamaktan gurur duyuyor, siz değerli mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Erkek Mal Varlığını Kamuoyuyla Paylaştı! Başkan Erkek Mal Varlığını Kamuoyuyla Paylaştı!

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç