Cumhuriyet Halk Partisi Biga Gençlik Kolları üye kampanyası başlattı. Gençleri partiye üye olmaya davet eden CHP Biga Gençlik Kolları Başkanı Biröz Tazıcı, "Gelecek bizim, onu yaşayacak ve yaşatacak olan bizleriz" ifadelerini kullandı.

Kısa sürece önce göreve gelen ve 'CHP Çanakkale Bölgesi Sosyal Medya Çalıştayı’ ile adından söz ettiren CHP Biga Gençlik Kolları Başkanı Biröz Tazıcı’dan yeni bir adım geldi.

Biga Belediye Meclisi sandalye sayıları belli oldu Biga Belediye Meclisi sandalye sayıları belli oldu

Gençleri siyaset sahnesine davet eden Başkan Tazıcı yaptığı yazılı açıklamada; "Türkiye Cumhuriyeti nesilden nesile aktarılarak ilelebet tarih sahnesinde yerini alacaktır. Şu an içinde bulunduğumuz durum bizlerin içinde karamsarlığa yol açıyor. Gelecek kaygısı, maddi düşünceler moralimizi bozuyor. Ancak yapılan hataların bedelini bizler ödemek zorunda değiliz. Gelecek bizim, onu yaşayacak ve yaşatacak olan bizleriz. Artık olanlara susup içimize atamayız, fikirlerimizi ve düşüncelerimizi haykırma vakti. Tam da bu yüzden CHP var! Kuruluşun ve kurtuluşun partisi CHP, kapılarını Türkiye Cumhuriyeti’nin gençlerine sonuna kadar açarak ülkenin geleceğinin planlamasında söz hakkı veriyor! Gençlerin kendi geleceğini şekillendirme vakti. Geçmişte yapılan hatalardan, bize bırakılan kötü tablolardan ders çıkararak, kendi geleceğimizi en iyi şekilde kuracak ve bizden sonraki nesillere aydınlık yarınlar bırakacağız! Sizi bekliyoruz! Gelin bir olalım, birlik olalım, yaşayacağımız aydın bir gelecek yazalım! Hikayeye başlamanın şimdi tam sırası..." ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç