Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan, Özel Can Hastanesi ve Shell İstasyonu ile yaptıkları anlaşmanın ardından hukuk danışmanlığı konusunda da anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

Kaldırımbaşı'nda şehitlerimiz için dua okutuldu Kaldırımbaşı'nda şehitlerimiz için dua okutuldu

Başkan Özkan ve yönetimi; Avukat Fatih Engin ve Avukat Turan Durmaz ile anlaşma imzalamak için oda hizmet binasında buluştular. İmza töreninde oda yönetimi de hazır bulundu.

Hukuk danışmanlığı almak isteyen Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası üyeleri oda genel sekreteri ile iletişime geçecekler.

Bugün Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası hizmet binasında gerçekleşen imza töreninde konuşan Başkan Erkan Özkan; "Daha önce odamızda yapılmamış bir hizmeti daha hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Avukat Fatih Engin ve Avukat Turan Durmaz'a da çok teşekkür ediyorum. Üyelerimizin yararına olan her işte elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağız. 31 yıllık odamızda ilk kez hukuk danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Avukatlarımız üyelerimizin hukuki işlerinde üyelerimize danışmanlık hizmeti verecekler. Hukuk danışmanlığı almak isteyen üyelerimiz Odamız Genel Sekreteri Kamuran hanım ile irtibata geçebilirler. Odamıza hayırlı uğurlu olsun. Üyelerimize hayırlı uğurlu olsun. Daha önce de söylediğimiz gibi gençlik enerjimiz ve tecrübemizle üyelerimiz için çalışıyoruz. Bunlar daha başlangıç" ifadelerini kullandı.