Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan ve Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan'ın, 83 yaşında vefat eden annesi Hacı Ayşe Doğan'ın cenazesi Biga Çiçeklidede Mezarlığı'na defnedildi.

Türk Balıkçı Teknesine Yunan Müdahalesi Türk Balıkçı Teknesine Yunan Müdahalesi

Caminin bahçesindeki törende, Davut ve Şadan Doğan ve kardeşleri ile yakınları taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine Doğan'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, Doğanlar Holding yetkilileri ve çalışanları, Türkiye'nin ve Çanakkale'nin önde gelen iş insanları ve vatandaşlar Doğan ailesini acılı günlerinde yalnız bırakmadılar. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da cenazeye çelenk gönderdi.

hg3

Şadan Doğan, törende yaptığı konuşmada, annesinin aileyi bir arada tutan çok önemli bir değer olduğunu söyledi.

Annesinin herkesin yardımına koştuğunu dile getiren Doğan, "Okuma yazma bilmezdi ama kız çocukları okusun diye Hacı Ayşe Doğan Kız Teknik ve Meslek Lisesini yaptırdı. Bize çalışkanlığı, dürüstlüğü, insanlığa hizmet etmeyi öğretti. Mekanı cennet olsun" dedi.

Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından merhume Hacı Ayşe Doğan'ın naaşı, Çiçeklidede Mezarlığı'nda toprağa verildi.

(Haber: Ahmet Tunç)

hg11

hg10

hg9

hg8

hg7

hg6

hg5

hg4

hg2

hg1

Editör: Ahmet Tunç