Biga Belediyesi'nin katkılarıyla T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Bursa Devlet Tiyatrosu tarafından Biga Atatürk Kültür Merkezi'nde sahneye koyulan Harikalar Mutfağı adlı çocuk tiyatrosu büyük ilgi gördü. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere düzenlenen iki ayrı seans, katılımın yoğunluğuyla dikkat çekti. Koltuklar, meraklı gözlerle ve heyecanla oyunu izleyen çocuklarla dolup taştı.

Etkinlik sırasında, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan da seyirciler arasında yerini aldı ve çocukların keyifli zaman geçirmesine tanıklık etti. Erdoğan, tiyatro etkinliği sonrasında yaptığı açıklamada, kültürel etkinliklere verilen desteğin önemine vurgu yaparak, çocukların sanatla buluşmasının ve tiyatro gibi etkinliklerle eğitici ve öğretici içeriklere erişiminin desteklenmesi gerekliliğine dikkat çekti. 

Erdoğan, pandemi sebebiyle ara verilen kültür sanat etkinliklerinin süratle devam edeceğini vurgularken, kış aylarında bir çok tiyatronun da müjdesini verdi.

Ayrıca, tiyatro ekibine teşekkürlerini ileterek, emeklerinden dolayı minnettarlığını ifade etti. 'Harikalar Mutfağı'nın, çocuklara hem eğlenceli hem de öğretici bir zaman sunmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

(Haber Merkezi)

harikalarmutfağı10

harikalarmutfağı9

harikalarmutfağı8

harikalarmutfağı7

harikalarmutfağı6

harikalarmutfağı5

harikalarmutfağı4

harikalarmutfağı3

harikalarmutfağı2

harikalarmutfağı1

Sınav stresi kendini belli ediyor! Sınav stresi kendini belli ediyor!

Editör: Ahmet Tunç