Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki heyet 06 Temmuz 2022 Çarşamba günü Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’i ziyaret etti.

Üreticilere hibeli sera naylonu dağıtıldı Üreticilere hibeli sera naylonu dağıtıldı

Ziyarette Başkan Doğan ile birlikte Biga TSO Meclis Başkan Yardımcıları Jale Kırbaş ve Ümit Alşan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Akın, Cüneyt Oflaz ve Tevfik Başarır ile Meclis Üyesi Serdar Seçilen yer aldı.

Biga TSO heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Kaşdemir, "Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı’nın hedefinin, tüm Türk vatandaşlarının alanı ziyaret etmesi" olduğunu ifade etti ve Tarihi Alan Başkanlığı’nın son dönemde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalardan söz etti. Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı çalışmaları da yakından takip ettiğini belirten Kaşdemir, Başkan Doğan ve ekibine başarılar diledi.

Başkan Doğan da yaptığı açıklamada; “Yoğun çalışmaları içerisinde bizleri en iyi şekilde ağırlayan Sayın Başkan Kaşdemir’e çok teşekkür ediyorum. Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı’nın çalışmalarını biz de ilgiyle takip ediyor ve tarihimize saygı adına çok mutlu oluyoruz” diye konuştu.