Milliyetçi Hareket Partisi Biga İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle parti içi kutlama programını bugün gerçekleştirdi. MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya, Ramazan Bayramı'nın yanı sıra 3 Mayıs Türkçülük Günü'nü de birlikte kutladıklarını ifade etti.

Başkan Altınkaya yaptığı yazılı açıklamada; "Teşkilatımızda iki bayramı beraber kutlamak nasip oldu bu yıl. Hem 3 Mayıs Türkçülük Günü hem de mübarek Ramazan Bayramı'nı kutlamasını kıymetli muhtarlarımız ve dava arkadaşlarımızla hoş bir sohbet ortamında gerçekleştirdik. Rabbim ağzımızın tadını bozmasın, birliğimiz daim olsun inşallah" ifadelerini kullandı.

MHP Biga İlçe Başkanlığı'nda gerçekleşen bayram kutlama programına MHP Biga'nın belediye meclisinde kalan tek üyesi MHP'li Belediye Meclis Üyesi Sıtkı Keçeci de katıldı.

Öte yandan MHP'li Belediye Meclis Üyesi Sıtkı Keçeci ise MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya'nın yanı sıra MHP Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım'ın da yer aldığı fotoğrafı paylaşarak, Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Enver Koç'u ziyaret ettiklerini kamuoyuyla paylaştı.

Keçeci yaptığı yazılı açıklamada; "Bizim için bayram ,davayı sevenlerle ,gönül verenlerle bir arada olduğumuz her andır.
Yıllarını bu uğurda vermiş kıymetli il genel Meclis üyemiz Enver Koç u evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dedik, hoş sohbet ettik. Sanmayın yalnız kalır, mahsun olur bizden olan, bir gülüşü için tozu dumana katarız, paramparça olur yalan dolan, siz hesap dersiniz adına, bizdeki adı sadece vefa, sizinkisi dağılırken ilk çıkarda, kardeşliktir bizim dilimizde, damağımızda kalan..." ifadelerine yer verdi.

CHP'den Gümüşçay'da sert tepki: Hakkımızı yedirmeyeceğiz! CHP'den Gümüşçay'da sert tepki: Hakkımızı yedirmeyeceğiz!

aa2-1

279900639_10160009887847436_4342334028777498186_n

Editör: Ahmet Tunç