İstanbul Ticaret Odası(İTO) seçimlerinde mobilyacılar güç birliğine gitti. MOYSAD Başkanı Davut Doğan’ın da içerisinde olduğu Mobilya sektöründe faaliyet gösteren 11 STK ve temsilci İTO seçimlerinde birlikte hareket etme kararı aldı.

9 Kasım 2022 Çarşamba günü sandık başına gidecek olan İTO seçimlerinde Mobilya ve Yatak Sanayicileri Derneği Başkanı Davut Doğan ile 10 mobilya sektörü temsilcisi yönetime girme karar aldı. Mobilya sektöründe birlikte hareket etme kararı alan temsilciler güç birliği çağrısında bulunarak hem İTO meclisinde hem de İTO Yönetim Kurulunda yer almak için harekete geçtiler.

MOYSAD Başkanı Davut Doğan’ın da içerisinde olduğu ve “Güçlü İttifakla sektördeki sorunları çözmeye Geliyoruz” sloganıyla hareket meclis üyesi adayları arasında şu isimler yer alıyor; MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Koray Çalışkan, MASKI Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu, MODESA Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Sekmen, Armis Yatak Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, Marangoz Odaları Temsilcisi İrfan Çimen, Altunbaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Celal Altunbaş, MASKO Denetim Kurulu Üyesi Orhan Gündüz, Bahçeşehir Mobilyacılar sitesi Temsilcisi Zeynel Ataman, Sumtek Sünger ve Döşeme Malzemeleri toptancısı Oktay Oğuz Selvi ve Dinçerler Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Suat Dinçer

“Amerika, Afrika ve Türki Cumhuriyetlere odaklanacağız” “Amerika, Afrika ve Türki Cumhuriyetlere odaklanacağız”

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç