İYİ Parti, 13. dönem Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem Milletvekilliği seçimi nedeniyle çalışmalarına hız kazandırdı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan ile oda çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Biga Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda devam eden görüşmeye, İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Cengiz Yalçın, İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İYİ Parti Biga İlçe Başkanı Mahmut Aydemir, İYİ Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Doğan ve partililer katıldı.

Toplantıda İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, Biga Ticaret ve Sanayi odası tarafından yapılan çalışmalara değinerek; "Bigalı ticaret erbabı olarak namınız sadece Çanakkale ile sınırlı değil, Türkiye'nin her yerinde ticaret anlamında Bigalılarla karşılaşmak bizim övünç ve gurur kaynağımız. Bizler, iktidarda ya da mecliste yaptığınız çalışmalara siyasiler olarak güç vermekle yükümlüyüz" dedi.

Seçim çalışmaları ile ilgili düşüncelerini ifade eden İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz; "Mevcut iktidarın 21 yıldır devam ettirdiği görevi süresince yorulduğunu belirterek, iktidarın değişmesi gerektiğini vurguladı. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz; "Şuanda 21 yıllık iktidarımız var. Allah onlardan razı olsun Çanakkale'mize de çok güzel hizmetler yaptılar. Ancak 21 yılda da biraz yoruldular. Bizde mevcut iktidarın değişmesi gerektiğini düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

(Haber Merkezi)

İYİ Parti Red Etti, Uz İhraç Edilmedi İYİ Parti Red Etti, Uz İhraç Edilmedi

d57177e6-a638-4060-b1e3-6271d7fece50

14273822-abb8-4b2b-9da1-208773818ddd

Editör: Ahmet Tunç