AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Meral Akşener hakkında birçok iddia ortaya atıldı. Kimileri “Erdoğan’ın anayasa değişme talebine olumlu yaklaştı” dediği kimilerinin ise “Oğlu’nun “Paris büyükelçisi” olmasını istediği gibi birçok iddia bulunan Meral Akşener gündemdeki yerini koruyor.

UZ’DAN “AKŞENER’İN RESİMLERİNİ KALDIRALIM” ÖNERİSİ

Akşener’in Erdoğan ile görüşmesi sonrasında İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’un “Genel merkezimizden ve odalardan Meral Akşener’in tüm fotoğraflarını kaldıralım” önerisinde bulunduğu öğrenildi. Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’un önerisinden haberdar olan Meral Akşener’in ise parti genel merkezine yazı yolladığı ve “İl ve ilçelerden fotoğraflarımı kaldırın” dediği öğrenildi.

GENEL BAŞKAN DERVİŞOĞLU “İHRACINI” İSTEDİ

"Zararlar acilen karşılanmalı" "Zararlar acilen karşılanmalı"

Kapalı grup toplantısında milletvekili Rıdvan Uz’un önerisi ve Akşener’in genel merkeze gönderdiği dilekçe sonrasında İYİ Parti Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu tarafından parti tüzüğünün kendisine verdiği yetkiye istinaden tedbirli olarak ve kesin ihraç talebiyle Müşterek Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini bildirdi. 

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç