Cumhuriyet Halk Partisi Biga Belediye Meclis üyesi, CHP Biga Belediye Başkanı Aday Adayı Mimar Alper Şen, 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Sahte mehdi Bayramiç’te harem kurmuş! Sahte mehdi Bayramiç’te harem kurmuş!

Gazi Mustafa Kemal Ataturk ve silah arkadaşlarını yad eden Şen, "Atalarımızın üzerimize sorumluluk bıraktığı emanetlere sahip çıkmalıyız ve geleceğe taşımak için kararlılıkla çalışmalıyız" ifadelerinin ardından şükranlarını sundu. 

Şen 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: 

"30 Ağustos'ta; düşman işgaline, zulmüne karşı Türk milleti topyekün, varolma mücadelesi vermiş ve özgürlüğünü canıyla kanıyla kazanmıştır. 30 Ağustos; milletimizin birlik ve beraberliğimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatı aynı zamanda Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolun mihenk taşıdır. Milletimizin inanç, irade ve kararlılığı, Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi kurmuştur ve bir asırdır yaşatmaktadır. Geçmişimizi geleceğe taşımak için, tarihimize bakmalı ve atalarımızın üzerimize sorumluluk bıraktığı emanetlere sahip çıkmalıyız ve geleceğe taşımak için kararlılıkla çalışmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle; aziz milletimizin, Bigalı hemşehrilerimin ve kahraman ordumuzun tüm mensuplarının, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum."

(Haber Merkezi)

25beca0e-32c0-47c5-b0c8-2b507b819ce0

Editör: Ahmet Tunç