Psikolog Betül Tekir, İstiklal Mahallesi Mücteba Şallı Sokak’ta bulunan kliniğinin açılışını yaptı.

Açılışa Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Esnaf ve Sanatkarla Odası Başkanı İbrahim Mutur, İyi Parti Biga İlçe Başkanı İlhan Öztürk, İyi Parti Belediye Başkan Adayı Selçuk Kavaz, Bigalı Mehmet Çavuş Derneği Başkanı Necdet Özer ve davetliler katıldı.

Açılıştan sonra Psikolog Betül Tekir’in ofisini gezen protokol üyeleri hayırlı olsun dileklerini iletirken Psikolog mesleğinin önemine değindiler.

Psikolog Betül Tekir, lisans eğitimini Beykoz Üniversitesi Psikoloji bölümünde onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans dönemi süresince Girişimci Psikologlar Derneği bünyesinde çalışmalar yürütmüş ve çeşitli eğitimlerini tamamlamış, Çanakkale Biga Devlet Hastanesi ve Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi'nde stajlarını bitirdikten sonra Pozitif Bilimler Akademisi'nde Oyun Terapisi Eğitimi'ni almıştır. Prof. Dr. Hakan Türkçapar'dan 16 saatlik Bilişsel ve Davranışçı Terapide Değerlendirme ve Yapılandırılmış Görüşme Eğitimi ve 50 saatlik Bilişsel ve Davranışçı Terapi Kuramsal Eğitimi'ni tamamlamıştır. Mezuniyetinden sonra Demeter Psikoloji Aile Danışmanlığı ve Eğitim Merkezinde Asistan Psikolog olarak çalışmıştır. Şu an da kurucusu olduğu Batın Psikolojik Danışmanlık Merkezinde online (çevrimiçi) ve yüz yüze seanslar gerçekleştirmektedir.

Çalışma Alanları ise şu şekilde;

• Bireysel Danışmanlık

• Yetişkin Terapisi

• Oyun Terapisi

• Bilişsel Davranışçı Terapi

• Psikolojik Test Uygulayıcılığı

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

psikolog6

psikolog4

psikolog5

psikolog3

Sezonu ilk ürünü borsada satıldı Sezonu ilk ürünü borsada satıldı

psikolog2

psikolog1

Editör: Ahmet Tunç