ÇOMÜ Dr. İbrahim Bodur Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi öncülüğünde ve Biga Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde “2.Örgütlerin Yönetimi” Uluslararası Kongresi 3. Hazırlık Çalıştayı, Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Biga’da bulunan DOĞTAŞ tesislerinde gerçekleştirildi.

ÇOMÜ Dr. İbrahim Bodur Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Erdal Aydın’ın dönem başkanlığında gün boyu süren çalıştaya İstanbul Arel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, ÇOMÜ rektör yardımcıları Prof. Dr. Pelin Kanten, Prof. Dr. Okan Akdur, Prof. Dr. Hüseyin Erkul, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ercan Sarıdoğan, Biga Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul Bilgücü, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Örgütlerin Yönetimi Uluslararası Kongresi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Akdemir, Karabük Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Takım Başkanı Prof. Dr. Elif Çeğni, Ordu Üniversitesi - Ünye İİBF Dekanı Prof. Dr. Gürol Özcüre, İstanbul Kent Üniversitesi - İİBF Dekanı Prof. Dr. Hasret Çomak, İstanbul Arel Üniversitesi - İİBF Dekanı Prof. Dr. Ayşe Yiğit Şakar, ÇOMÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Zeki Genç, MAKEL Genel Müdürü Hakan Öztürk, Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığı’ndan Barbaros Kurtul, kamu-özel sektör ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve akademisyenler katıldı.

LGS Biga sıralaması belli oldu LGS Biga sıralaması belli oldu

Ana teması “Kentlerin, Ülkelerin, İşletmelerin, Uluslararası Örgütlerin Olağanüstü Başarısında Arka Plan Liderliği ve Liderin Rolü” olarak belirlenen 2. “Örgütlerin Yönetimi” Uluslararası Kongresi 3. Hazırlık Çalıştayı’nda, kavramsal-kuramsal açıdan yönetim, tematik açıdan yönetim, kurumsal açıdan yönetim ve kurumlar arası etkileşim-geçiş açısından yönetim olarak belirlenmiş ana kategorilerdeki konularla ilgili olarak da sunumlar ve yapılan çalışmalara yer verildi.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç