AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Ayhan Gider, çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Biga’da sevgi seline boğuldu. Tüm gününü Biga’da geçiren Ayhan Gider’le selamlaşmak isteyen köylüler, gece vakti sokaklara çıkarak Ayhan Gider’le kucaklaştı.

AK Parti’nin Çanakkale Milletvekili Adayı Ayhan Gider, Biga’da tek başına fırtına gibi esti. Güne Biga’daki kooperatif başkanlarıyla görüşerek başlayan Gider, ardından İÇDAŞ Demir Çelik Fabrikası’nda işçilerle öğle yemeğinde buluşarak güncel konular hakkında sohbet ettiler. Günün devamında seçimde görevli olacak parti üyeleriyle geniş katılımlı toplantı yapan Ayhan Gider, devamında Şoförler Odası, Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti. Biga’da kurulan Çarşamba Pazarı’nda Pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Gider, köy ziyaretleri kapsamında da Hacıköy ve Yolindi köylerini ziyaret etti.

GENÇLERDEN MEŞALELİ KARŞILAMA

Köylerle vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Gider, köy girişinde gençler tarafından meşalelerle karşılandı. Geç saatlere rağmen Ayhan Gider’i görmek isteyen kadınlar ve çocuklar, Gider’i sevgi seli yaşattı. Köylü vatandaşlarla sohbet eden Gider; “Ne buraya ne de Çanakkale’nin diğer köylerine ilk defa gitmiyoruz. Daha önce gerek kamu görevlerimiz olsun gerekse milletvekilliği dönemimizde defalarca geldik ve sizlerle görüştük. İlk defa görüştüğümüz çok az kardeşimiz var. Birbirimizi tanımanın ve anlayabiliyor olmanın mutluluğunu her zaman yaşadım. Ne sizler, ne de bizler, kendi menfaatlerini değil, önce memleketin menfaatlerini düşünen insanlarız. Bu yüzden birbirimize yakınız. Bu yüzden birbirimizi seviyoruz. Sevgimiz daim kalacak ve 14 Mayıs’ta da sonrasında da yine Türkiye için, Çanakkale için çalışmaya ve irademizi göstermeye devam edeceğiz” dedi.

(Haber Merkezi)

Ayhan Gider - Biga (2)

Ayhan Gider - Biga (1)

Ayhan Gider - Biga (9)

Ayhan Gider - Biga (10)

Ayhan Gider - Biga (7)

Karabiga’da seçim ofisi açılışında büyük coşku! Karabiga’da seçim ofisi açılışında büyük coşku!

Ayhan Gider - Biga (6)

Editör: Ahmet Tunç