Bigalı başarılı teknik direktör Cem Korkmaz, Yeniçiftlik Ecespor ile anlaştı.

Bu sezon Çanakkale 2. Amatör Lig’de mücadele edecek olan Yeniçiftlik Ecespor, flaş bir atak yaparak Cem Korkmaz ve Gökhan Gezgin’e imza attırdı.

Ligde iddialı bir takım kurarak şampiyonluğa hedef koyan camia, teknik kadrosuna da iddialı isimleri kattı. Teknik direktör Cem Korkmaz ve yardımcı antrenör Gökhan Gezgin, Ecespor’a imza attı.

Bigaspor’da profesyonel olarak uzun yıllar futbol oynayan ve sezon başında Gümüşçayspor’u çalıştıran Cem Korkmaz ile yardımcı antrenör Gökhan Gezgin, bundan böyle Ecespor’un başarısı için ter dökecek.

Kulüpte düzenlenen imza töreninde açıklama yapan Ecespor Başkanı Ahmet Zeblin “bu sezon iddialı bir takım kurmak için kolları sıvadık. Hedeflerimiz doğrultusunda başarılı teknik adam Cem Korkmaz ve Gökhan Gezgin ile anlaştık. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Yüzmede başarılı oldular, Erdoğan'dan hediyelerini aldılar Yüzmede başarılı oldular, Erdoğan'dan hediyelerini aldılar

Cem Korkmaz ise “Yönetimin hedef ve projelerini dinlediğimde ve bana bu görev için teklif geldiğinde mutluluk duydum. Başarı hedefinin sadece bir sezonluk olmaması ve şampiyonluk hedefi olması bizi bu göreve yaklaştıran etken oldu. Ecespor’un başarısı için ter dökeceğiz” dedi. 

Yeniçiftlik Ecespor, Perşembe günü ilk antrenmanını yapacak. Lig maçları ise 16-17 Mart tarihlerinde başlayacak.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç