İyi Parti'de Biga Belediyesi ve Karabiga Belediyesi ve Gümüşçay Belediyesi için adaylar açıklandı. İyi Parti'de Biga İl Genel Meclis Üyesi aday listesi de parti tarafından açıklandı.

Selçuk Kavaz'ın başkan adayı olduğu İyi Parti'de Biga Belediye Meclis Üyesi aday listesi açıklandı. Önder Yurdakul, Ahmet Şahin ve Veli Avcı kontenjan adayı oldular. Meclis Üyesi Aday Listesi ise; Hakan Akın, Mustafa Bozkurt, Kemal Çağlar Deniz, Gülten Kan, İbrahim Simaiş, Tüge Ayazlar, Ahmet Sezen, Ertan Korkmaz, Rafet Durmaz, Ayhan Işık, Saadet Arslan, İsmail Gündoğan, Atakan Kavaz, Hakan Şencan, Metin Erdem, Burhan Akarçay, Rahmi Akarsu, Selim Şencan ve İlhan Topuz isimlerinden oluştu.

Şerif Tunçel'in başkan adayı olduğu İyi Parti Karabiga'da Belediye Meclis Üyesi aday listesinde Oğuz Yüzer kontenjan adayı olurken; Belma Gedikoğlu Yalvaç, Olkan Oral, Zafer Tüfekçi, Ahmet Merdan, Serpil Kurt ve Şenol Kolay meclis üyesi aday listesinde yer aldılar.

Gümüşçay Belediye Başkan Adayı ise İyi Partili İsmail Gargılı olarak açıklandı.

İyi Parti'nin Biga İl Genel Meclis Üyesi listesi de açıklanırken, Mahmut Aydemir, Mustafa Çakır, Mürşide Yavaş ve Faruk Köse listede yer alan isimler oldular.

CHP'de kadın kolları seçimi yapıldı CHP'de kadın kolları seçimi yapıldı

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

Editör: Ahmet Tunç