Milliyetçi Hareket Partisi'nde Biga, Karabiga ve Gümüşçay belediye başkanlıkları ile il genel meclis üyesi adaylıkları belli oldu.

Biga'da CHP 3, AK Parti 2 il genel meclis üyesi çıkardı Biga'da CHP 3, AK Parti 2 il genel meclis üyesi çıkardı

Sıtkı Keçeci, Biga Belediyesi başkan adayı olarak seçime girerken; Hanife Çetin, Hüseyin Çan ve Hakan Çağan kontenjan adayı oldular. Meclis üyesi aday listesinde ise; Ünal Öz, Fatih Engin, Hüseyin Darıcı, Mutlu Agas, Sebahattin Dönmez, Abdullah Keklik, Eray Tunç, Gökhan Gündoğan, Uğur Çevik, İbrahim Avcı, Miman Şahin, Nadir Özdoğan, Mehmet İnce, Sezai Göksu Doğan, Mustafa Geçer, Orhan Çalışkan, Sabit Şen, Nadir Sarıkaya, Samet Doğan, Yunus Emre Çakır, Muttalip Akça ve Ümran Küçük isimlerinden oluştu.

Mehmet Ali Çetin, Gümüşçay Belediye Başkan adayı olurken; listesinde Recai Sezen kontenjan adayı olarak yer aldı. Belediye Meclis Üyesi adayları ise; Özkan Sezen, Osman Güneş, İbrahim İşçi, Ayhan Saraç, Mesut Can ve Sibel Can isimlerinden oluştu.

Sebahaddin Uslu, Karabiga Belediye Başkan Adayı olurken; Atilla Bacaksız ve Bircan Çetin belediye meclis üyesi adayları olarak listede yer aldılar.

MHP Biga İl Genel Meclis Üyesi aday listesi ise; Salih Altınkaya, Tezcan Poyraz, Basri Aydoğdu, İsmail Eker ve Bekir Çavdar isimlerinden oluştu.

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç