Srebrenitsa Soykırımını Uluslararası Anma Günü... Srebrenitsa Soykırımını Uluslararası Anma Günü...

Biga'nın Esentepe Mahallesi Bandırma Caddesi üzerinde bir binanın 2'nci katında iddialara göre aile içinde yaşanan karı koca kavgası ölümle sonuçlandı. Bugün gerçekleşen olayda aile içi tartışma sonrası pompalı tüfekle eşini ve çocuğunu öldüren İsmail Ç,'in canına kıyarak intihar ettiği belirtildi. Yaşanan acı olay üzüntüye neden oldu.

Olay yerinden ilk iddialara göre 709. Sokak'ta gerçekleşen olayda Biga Devlet Hastanesi'nde sağlıkçı olan eşi Filiz Ç.'i (30), vuran İsmail Ç. (35), daha sonra 8 yaşındaki oğlunu da vurduktan sonra intihar etti. Yaşanan facianın nedeni ise henüz bilinmiyor.

Evden tüfek sesi gelmesi üzerine apartman sakinleri polis ve sağlık ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, eve girdiklerinde İsmail Ç., eşi Filiz Ç. ile oğlu B.Ç'yi kanlar içinde hareketsiz bir şekilde buldu. Sağlık ekiplerince yapılan müdahalede İsmail Ç., eşi Filiz Ç. ile oğlu B.Ç'nin hayatını kaybettiği belirlendi. Aile üyelerinin cansız bedenleri yapılan incelemenin ardından Biga Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç