Bigaspor'da geçtiğimiz yıl yapılan genel kurulda başkan seçilen İbrahim Küçük ve yönetimi olağanüstü genel kurula gidiyor. 5 Haziran Pazartesi günü saat 20:00'de Bigaspor Kulüp Lokali'nde gerçekleştirilecek genel kurulda aday olmayacağını açıklayan İbrahim Küçük; "Bigaspor camiası benim için çok kıymetli. Hayatımın önemli bir bölümü profesyonel futbolla ilgilenerek ve Bigaspor'a katkı sağlamak üzerine kurulu. Ancak yapacağımız olağanüstü genel kurulda aday değilim" dedi.

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Bigaspor'un yeni yönetiminin belirleneceği olağanüstü genel kurulda aday çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

Bigaspor'da futbolculuk, antrenörlük ve başkanlık görevlerini yaptığı için kendisini çok şanslı gördüğünü söyleyen Küçük; "Bigaspor benim yuvam. Ben Bigaspor'da futbolculuk, antrenörlük ve başkanlık görevlerinde bulundum. Bu süreç benim için çok özel bir süreç oldu. Benimle birlikte yola çıkan tüm yöneticilerime, teknik heyetimize ve futbolcularımıza çok teşekkür ediyorum. İnandığımız değerler ölçüsünde ve Bigaspor'a katkı sağlayacak şekilde bir süreç geçirdik. Alperen kardeşimizi profesyonel olarak tranfer yaptık ve futbolculuk kariyeri için önemli bir adımı atmasında kendisine destek olduk. Türkiye Kupası'nda iyi bir başarı elde ettik. Bigamızın adını iyi bir şekilde temsil etmeye çalıştık. O yüzden destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bu süreçte kendi özel nedenlerimle yeniden aday olmayacağım. Aday olmak isteyen arkadaşlarımızın önünü kesmemek adına şimdiden açıklıyorum" ifadelerini kullandı.

Motosiklet ve karavan tutkunları, Kozçeşme'de buluştular Motosiklet ve karavan tutkunları, Kozçeşme'de buluştular

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç