Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın makam aracını daha az kullanacağını, yağışlı havalarda ise toplu taşımayı tercih edeceğini açıklaması AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız tarafından eleştirilmiş, Yücel İskenderoğlu'na günlük 1.470 TL'den tuvalet kiralamasını da alay konusu yapılmıştı. Gökhan'dan aracı satmasını isteyen Yıldız'a yanıt, İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz'dan geldi. Uz; "İl Başkanı haklı ama eksik, başkan önce Rektör'ün aldığı Audi A6 sıfır kilometre makam aracını eleştirsin" dedi.

İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz, son günlerde siyasi gündeme dair tartışmalara girerek AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız'a yanıt verdi. Antalya'nın Demre Belediye Başkanı İYİ Partili Av. Okan Kocakaya'nın makam ve hizmet araçlarını satarak toplu taşıma aracı aldığını belirten Rıdvan Uz; "İYİ Parti Demre belediye Başkanımız Kocakaya “Belediye hizmetlerinde kullanılan araçlardan 2015 model 07 ZCL 01 plakalı Audi marka otomobil ile 2010 model 07 ZAD 01 plakalı Skoda marka hizmet araçlarının satılarak toplu taşıma aracı satın alınması hususunda gereğini yapmıştır. İYİ parti Türk siyasetine yeni bir soluk katacak derken kastımız bu idi" dedi.

"ENİŞTE'YE BELEDİYE, VALİLİK, DEVLET İŞLERİ.. NE GÜZEL DÜNYA.."

Kazdağları'nda Siyanürlü Altın Madenciliğine destek veren AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu'nun eşi Yücel İskenderoğlu'ndan günlük 1470 lira'dan tuvalet kiralanması konusunda tepkisini yineleyen Rıdvan Uz; "Şimdi Çanakkale Belediye başkanım aracımı az kullanacağım diyor. Doğrusu satmaktır malum Kazdağları çadır alanı için günlüğü 1475 liradan 15 günlüğüne doğrudan temin CHP'li belediyenin AK partili milletvekili Jülide İskenderoğlu'nun eşine vermesi Çanakkale’de seçmenin ne oluyoruz seslerinin yükselmesine neden olmuştu. Şimdi eniştemiz Gelibolu maratonun işini de almış. Ne güzel dünya.. Belediye işleri.. Valilik işleri, devlet işleri, özel şirket işleri.. Zannedersin başka bu işi yapan yok" tepkisini gösterdi.

“Yabancılara Rehberlik İmkânı Tanıyorsunuz, Yapmayın” “Yabancılara Rehberlik İmkânı Tanıyorsunuz, Yapmayın”

"REKTÖR'ÜN SIFIR KİLOMETRE AUDİ A6 MAKAM ARACINA BAKSIN ÖNCE"

AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız'ın Çanakkale Belediye Başkanı'na yaptığı makam aracı eleştirisine de yanıt veren İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz; kamuoyunda bilinmeyen bir noktaya dikkat çekti. Uz, geçtiğimiz aylarda ÇOMÜ Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. Sedat Murat'a sıfır kilometre AUDİ A6 marka araç alındığını dikkat çekerek; "Bu arada AK Parti il başkanı aynı konuya değinip Ülgür beyin kendi milletvekilinin eşine iş vermesini eleştirmiş ve sonrada  makam aracını satmasını istemiş. Haklı ama eksik, tamamlayalım. Sayın il başkanım Rektör beyin yeni aldığı Audi A6 makam aracını da eleştirebildiğinizde tam olacak. Şimdi Çanakkale’mize verdiğimiz söz ne idi? İYİ Parti ailesi şehrin ve ülkenin doğruları İçin gerçekleri cesurca açıklamaya devam edecek kalın sağlıcakla" ifadelerini kullandı.

AUDİ A6 FİYATLARI 589 BİN LİRADAN BAŞLIYOR 924 Bİ LİRAYA ÇIKIYOR!

İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz'un gündeme getirdiği ÇOMÜ Rektörü Prof.Dr. Sedat Murat'a satın alındığı iddia edilen AUDİ A6 Sedan modelinin özelliklerine göre; 589 Bin Liradan başlayan fiyatları 924 Bin Lira'ya kadar ulaşıyor.

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNDE KAZDAĞLARI'NI ANLATTI

Öte yandan İYİ Parti GİK üyesi Rıdvan Uz, Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet, Liderlik Okulu öğrencilerinin davetlisi olarak katıldığı panelde Kazdağları sorununu anlattı. Uz; "Bahçeşehir'de olmak,  Hükümet, Liderlik okulu öncülüğünde gençlerle İYİ Parti mahalli idareler olarak şehirlerin ruhunu ve gençlere bakışını aktarmak paha biçilemez bir deneyimdi" ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)

Editör: TE Bilisim