Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin yürüttüğü çalışmalar kapsamında Gümüşçay’da Olcay Doğan tarafından inşa ettirilen anaokulunda 10'uncu yıl kutlaması gerçekleştirildi.

Gümüşçay Çocuklar Gülsün Diye Olcay Doğan Anaokulu'nda 13 Aralık 2023 Çarşamba günü düzenlenen program ile kutlama yapıldı. Düzenlenen etkinliğe Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl, Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Doğan ve eşi Olcay Doğan, Eğridere Köyü Muhtarı Hüseyin Doğru, veliler ve basın mensupları katıldı.

Program öncesi konukları okul müdürü Esra Gürler Ergen tek tek kapıda karşıladı. Program öğretmenlerden Ebru Kavran Gören'in sunumuyla başladı. 10 yıl boyunca her sene okuldan mezun olan öğrenciler programa katılarak akıllarında kalan anılarını anlattılar. Okul öğrencilerinin çeşitli gösterilerini sunmasının ardından 10 yılda neler yapıldığına dair bir slayt gösterisi yapıldı. Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ise bu günün anısına öğrencilere hediyeler dağıttı. Pasta kesiminin ardından okul öğrencilerinin yaptığı ürünlerin sergisi gezildi. Son olarak okul bahçesine ağaç dikim etkinliği ve ikramların ardından program sona erdi.

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

olcaydoğan21

olcaydoğan20

olcaydoğan19

ÇOMÜ Kıskandıracak Bir Destinasyon Merkezi Kuruyor ÇOMÜ Kıskandıracak Bir Destinasyon Merkezi Kuruyor

olcaydoğan17

olcaydoğan18

olcaydoğan16

olcaydoğan15

olcaydoğan14

olcaydoğan13

olcaydoğan12

olcaydoğan11

olcaydoğan10

olcaydoğan9

olcaydoğan8

olcaydoğan6

olcaydoğan7

olcaydoğan5

olcaydoğan4

olcaydoğan3

olcaydoğan2

olcaydoğan1

Editör: Ahmet Tunç