Biga'dan 4 genç girişimcinin kapılarını Mart ayında Bigalılara açtığı Carrefoursa Süper, 8 Haziran Çarşamba günü saat 11:30'da açılış yapacak. Ayrıca 8-21 Haziran tarihleri arasında açılışa özel indirimler de Bigalıları bekleyecek.

Biga iş dünyasının yakından tanıdığı Erol Şener, Altan Özmucur, Serdar Seçilen ve Tevfik Başarır'ın ortaklığında 17 Birlik Yatırım Ticaret A. Ş. tarafından açılan Carrefoursa Süper Biga Şubesi, bünyesinde Biga'nın yerel markalarıyla da işbirliği başta olmak üzere çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor.

"AÇILIŞIMIZA BEKLİYORUZ"

Yatırımcılardan Altan Özmucur Bigalıları açılışa davet ederken; "Bigamıza değer katacak bir yatırımın içinde olmak istedik. Mart ayının son haftasında müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Açılışımızla birlikte Bigalıların yoğun ilgisiyle karşılaşmak bizleri çok mutlu etti. Açılış programımızı da eksiklerimizi giderdikten sonra yapmaya karar vermiştik. Çok şükür eksiklerimizi tamamladık. Güzel bir açılış programı da Carrefoursa Süper markasına yakışacak. Tüm Bigalı hemşehrilerimizi açılışımıza özel indirimlerin de yer alacağı açılış programımıza bekliyoruz. 8-21 Haziran tarihleri arasında Biga'ya özel indirimlerimiz olacak" ifadelerini kullandı.

İSO 500'de Biga'dan 5 şirket yer aldı İSO 500'de Biga'dan 5 şirket yer aldı

CARREFOURSA SÜPER İLE BİGA MARKALARI BULUŞTU
Girişimcilerden Özmucur, yerel Biga markalarının ürünlerine de yer reyonlarında özel bir yer açtıklarını belirtirken; Biga'nın 7 markasında ait ürünleri satışa sunduklarını söyledi.

Carrefoursa markasıyla Biga'nın yerel ürünlerini buluşturan girişimcilerin hedefi, Biga'ya ait markalara değer katmak.

İlk etapta Bigalı kadın girişimcilerin oluşturduğu Biga Kadın, Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi (Bikad)'a bağlı Eceköy'ün unlu mamülleri ve peynir çeşitleri ile Bigalı kadın girişimci Ayşe Dişli'nin kurduğu Nefisköy markasının unlu mamülleri ile doğal reçelleri de Carrefoursa Süper'in vitrinlerinde yerini aldı. Ayrıca Bigalı Kaptanlar Un, Zinde, Kuru Kahveci Ender Meral, Okyay Un ve Karpuzoğlu markalarına ait ürünler de Carrefoursa Süper'in vitrinlerinde yerel ürünler reyonunda yer alıyor.

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç