Biga Lokantacılar Odası Başkanı Erkan Özkan, Biga 1 No’lu Sanayi Sitesi ana kapı girişinde Köftecim Erkan isimli işyerinin açılışını bugün gerçekleştirdi.

Açılışta konuşan Biga Kaymakamı Erdinç Dolu; “Biz de biraz sonra yeni bir işyerimizin kurdelasını kesip, açılışını gerçekleştireceğiz. Ben bu vesileyle oda başkanımızı tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun diliyorum. Daha bol ve rızıklı kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kurdela kesiminin ardından pilav ve köfte ikramı yapıldı. Açılışa Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’nun yanı sıra Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Biga İlçe Emniyet Müdürü Emre Bolat, Biga İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Servi, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt, Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur, Biga İlçe Tarım Müdürü Fevzi Atmaca, siyasi parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, sanayi esnafı katıldı.

"HEDEFİMİZ TANITMAK"

Açılış sonrası konuşan Biga Lokantacılar Odası Başkanı ve işletme sahibi Erkan Özkan; "Hayırlısı ile işyerimizi 1 No’lu Sanayi Sitesi’nde Biga halkımızın hizmetine açtık. İşyerimizde Biga köftesini Biga halkının damak tadına en güzel şekilde sunacağız. Kaliteli bir hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için yola çıktık. Ev ve işyerlerine isteyen herkes için de paket servisimiz var. Bizim öncelikle hedefimiz burada Biga’nın bir markası olan Biga köftesini hemşehrilerimize sunacağız. Önümüzdeki süreçte ise hedefimizi daha yüksek belirledik. İyi bir marka çalışmasıyla birlikte Biga köftesini Biga sınırlarının dışına taşımak istiyoruz. Biga dışındaki hemşehrilerimizin yanı sıra Biga köftesini duymayanlara da duyurmak, tattırmak istiyoruz. Bize bu yolda güvenen, destek olan, bizle birlikte bu yolculukta olan herkese, aileme ve tüm Bigalılara şimdiden teşekkür ediyor, herkesi Biga köftesi yemeye davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kredi kullanan esnaf ve sanatkara kötü haber! Kredi kullanan esnaf ve sanatkara kötü haber!

(Haber: Ahmet Tunç)

köftecim6

köftecim5

köftecim4

köftecim3

köftecim2

köftecim1

Editör: Ahmet Tunç