Bu sezon Bölgesel Amatör Lig'de istediği sportif başarıyı yakalayamayarak Süper Amatör Lig'e düşen Bigaspor'da olağan genel kurul öncesi Başkan Okan Ergüven yaptığı açıklama ile yeniden aday olmayacağını duyurdu. Bigspor olağan kongresi 27 Mayıs Pazartesi günü saat 20:00'de kulüp tesislerinde gerçekleştirilecek. Bigaspor'da başkanlık görevini üstlenecek ismin kim olacağı merak konusu.

Başkan Ergüven ve yönetimi, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında gerçekleşen olağanüstü genel kurulda göreve gelmiş, Bigaspor'un tesislerinin yeniden düzenlenmesinde, halı sahanın yenilenmesinde rol üstlenmişlerdi.

Kübün zor günlerinde ellerini taşın altına koyarak mücadele ettiklerini hatırlatan Bigaspor Başkanı Okan Ergüven; "2023  yılı Temmuz ayında Bigaspor'un Olağanüstü Genel Kurula gitmesinin ardından ben ve yönetim kurulu üyelerimiz Bigaspor'un sahipsiz kalmaması adına elimizi taşın altına koyduk ve Bigaspor'a sahip çıktık. Elimizden gelen mücadeleyi yaptık. Geliri kalmamış olan kulübümüze lokal ve tesisler ile suni çim sahanın düzenlenerek gelir getirmesini sağladık. Şimdi 27 Mayıs tarihinde Olağan Genel Kurul yapılacak. Görevde olduğumuz süre içerisinde başta Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şadan Doğan, eski belediye başkanı Bülent Erdoğan, Kaymakamız Erdinç Dolu, Başsavcımız Hüseyin Demir, Altan Özmucur, Fatih Karan, Mesut Demir başta olmak üzere  maddi ve manevi destek veren herkese ve kulübümüzde görev yapanlara şahsım ve yönetim kurulum adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Bigaspor sevdalısıyız ancak manevi olarak çok yıpranmam ve yeni görev alacak arkadaşların önünü açmak istemem nedeniyle yapılacak Olağan Genel Kurulda başkan adayı olmayacağımı ancak her zaman Bigaspor'a elimden gelen desteği vereceğimi belirtir, saygılar sunarım" ifadelerini kullandı.

Cem Korkmaz Ecespor’da Cem Korkmaz Ecespor’da

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç