AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından başladığı teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Köylerde bulunduğu temaslarda güncel sorunları dinleyerek; “Bizler, seçimden seçime gelenlerden olmadık. Oy alamadığı için millete hakaret edenlerden de olmadık” dedi.

AK Parti’nin Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında köylere teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyaretleri kapsamında Biga’da Hacıpehlivan ve Lapseki'de İlyasköy'ü ziyaret eden Gider’i, köyde kadınlar, çocuklar ve köy ahalisi karşıladı. Köy meydanında vatandaşlara hitap eden Gider, köy ziyaretlerine seçim sonrasında da devam edeceklerini belirterek; "Verdiğiniz oylar, bizlere gösterdiğiniz teveccüh, bizler için çok kıymetli. Daha 2015'te ilk milletvekili adaylığım döneminde de, milletvekili olduğum dönemde de İlyasköy bizlere desteğini hep gösterdi. İlyasköy bizleri bağrına bastı, bizler İlyasköy'ü hep sevdik. Sıklıkla burada olduğu gibi tüm köylerimizi ziyaret ederek, güncel sorunların çözümü için el ele vererek güçbirliği yapmaya devam edeceğiz. Hayat her zaman dinamiktir. Gelişim sürdükçe, çözülmesi gereken yeni konular hep olacaktır. Bizler de sizlerden aldığımız güçle, tüm sorunların üstesinden geleceğiz" dedi.

İYİ Parti Red Etti, Uz İhraç Edilmedi İYİ Parti Red Etti, Uz İhraç Edilmedi

“BİR OY EKSİK ALDIYSAK, BİZ KENDİMİZİ İYİ ANLATAMAMIŞIZDIR”

Biga’nın Hacıpehlivan Köyü’nü de ziyaret eden Gider, yüzde 68 oranında oy veren köy halkına teşekkür ederek; “Bizler, seçimden seçime gelenlerden hiçbir zaman olmadık. Hele ki oy alamadığı için millete hakaret edenler hiç olmadık. Burada bir oyu biz eksik almışsak, kabahat bizdedir. Demek ki bizler kendimizi yeterince iyi anlatamamışız demektir” ifadelerini kullandı.

LAPSEKİ’DE GENÇLERLE BULUŞTU

Ziyaretlerinin ardından Lapseki kordon boyunda halkı selamlayan Ayhan Gider, burada vatandaşlarla görüştü. Lapsekili gençlerin daveti üzerine gençlerle de bir araya gelen Gider, gençlerin görüşlerini dinledi. Ayhan Gider’e, Lapseki İlçe Yönetimi ve İl Genel Meclisi üyeleri eşlik ettiler.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç