SMA Tip 1 hastası Ahmet Alp bebeğin ardından Melisa İnal bebeğin de kampanyası gönüllülerin büyük çabasıyla tamamlandı. Yarın (11 Kasım Cumartesi) saat 14:00'te gönüllüler Melisa bebek için balon uçuracaklar.

Filiz-Erhan İnal çiftinin bebekleri Melisa İnal, sağlığına kavuşabilmesi için gerekli olan tedavisine kavuşmak için gün saymaya başladı.

Gençlerden coşkulu kutlama Gençlerden coşkulu kutlama

Melisa İnal'in gönüllüleri 'Başardık!' diyerek kampanyanın tamamlandığını duyurdular. Son düzlüğe kadar gönüllülerin katkısıyla devam eden kampanyaya yüzde 94'ten sonra Biga TSO Başkanı Şadan Doğan'ın yanı sıra Biga iş dünyasından çok sayıda bağışçı da destek oldu. Kampanya tamamlandı.

Melisa'nın gönüllüleri tarafından yapılan paylaşımda; "Çok değerli yardımseverlerimiz. Sizler sayesinde başardık. SMA hastası bebeğimiz Melisa İnal ilacına kavuşmak için Dubai'ye uçuyor. Bu mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak için 11 Kasım 2023 Cumartesi günü saat 14.00'te Biga Kapalı Paaryeri'nde balon uçurma kutlamamız vardır  Tüm halkımız davetlidir. Ayrıca elinde kumbara olup ulaşamadığımız esnafımız varsa kumbaraları baba Erhan İnal'a ulaştırır veya yarın balon şenliğimize getirirlerse çok mutlu oluruz" ifadelerini kullandılar.

(Haber: Ahmet Tunç)

melisa2

Editör: Ahmet Tunç