Türk Ekonomi Bankası (TEB) Biga Şubesi'nde emekliye ayrılan Fatih Oytun yerine müdür olarak Tan Ankara göreve başladı. 2015 yılında TEB Gönen Şube Müdürü olarak görev yapan Ankara, 2023 yılı içinde Biga'ya görevlendirildi.

Biga'da göreve başlamaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Ankara; "TEB Biga Şubesi olarak, bireysel, ticari ve çiftçi müsterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Müsterilerimizin finansal ihtiyaçlarının ve tasarruflarının değerlendirilmesinde güler yüzlü hizmet anlayışı ile Bigalı hemşehrilerimize en iyi hizmeti vermeyi görev edindik. Biga köy sayısı ve buna bağlı olarak çiftçi, üretici açısından hatrı sayılır bir konumda. Ben sizin aracılığınızla bir davette de bulunmak istiyorum. Biliyorsunuz buğday ve arpa alım fiyatları açıklandı. Çiftçi müşterilerimiz TMO (Toprak Mahsülleri Ofisi) ürün bedelini Teb Biga Şubesi'ne yönlendirerek şubemiz aracılığıyla alabilirler" ifadelerini kullandı.

TAN ANKARA KİMDİR?

Brandverse Awards’tan DOĞTAŞ’a Ödül Brandverse Awards’tan DOĞTAŞ’a Ödül

Tan Ankara, Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ziraat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1999 yılında Pamukbank ile bankacılık hayatına başlayan Ankara, 2004-2008 yılları arasında Halk Bankası'nda görevini devam ettirdi. Ankara, 2008-2015 yılları arasında da Türk Ekonomi Bankasi (TEB) Yalova Şubesi'nde KOBİ Portföy yöneticiliği yaptı. 2015 yılından 2023 yılına kadar da Türk Ekonomi Bankasi Gönen Şube Müdürlüğü yaptı. Tan Ankara evli ve iki kız babası.

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç