Çavuşköylü Mobilya ana sponsorluğunda düzenlenen ve medya sponsorluğunu da Biga Önder Hayvancılık’ın üstlendiği turnuva 25 Haziran Pazar günü başlıyor. 

Yeniçiftlik Ecespor koordinesinde gerçekleşen turnuvada;

Bigalı Galatasaraylılar şampiyonluk yürüyüşü yaptılar Bigalı Galatasaraylılar şampiyonluk yürüyüşü yaptılar

A Grubu: Bigatek Enerji Yeniçiftlik, Çakır Tarım Danişment, Çiftçi Hafriyat Örtülüce ve Tarımsal Kalkınma Koop. Güleçköy 

B Grubu: Bakkaloğlu Otomotiv Kocagür, Turan Tarım Yaylaspor, B&D Gayrimenkul Aksaz ve Neşeli Market Karahamzalar takımlarından oluştu.

25 Haziran Pazar günü saat 14:00’te başlayacak turnuvanın açılış maçı ev sahibi Yeniçiftlik ile Örtülüce köyleri arasında oynanacak. Grup maçları 25-26-29 Haziran tarihlerinde, üçüncülük ve final müsabakası ise kurban bayramının 3’üncü günü olan 30 Haziran Cuma günü oynanacak.

Turnuvayla ilgili bilgiler veren Ecespor Başkanı Ahmet Zeblin “geçtiğimiz ramazan bayramında ilkini gerçekleştirdiğimiz turnuva, bölgemizde oldukça ses getirdi ve hem katılan takımlar hem de izleyiciler büyük keyif aldı. Biz de gelen talep üzerine turnuvamızın ikincisini gerçekleştirme kararı aldık. Müsabakalar Yeniçiftlik Belde Sahası’nda 11’er kişi ile oynanacak. Tüm maçlarda TFF kokartlı hakemler düdük çalacak ve tüm müsabakalar Biga Tribün facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Yine önceki turnuvada olduğu gibi her maçta sağlık görevlimiz bulunacak. Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

(Haber: Ahmet Tunç)

6c842ebf-2c87-467f-8d91-dbd5b0500535

Editör: Ahmet Tunç