escort bayan

Ağustos 1, 2021

CEVİZLİ LOKUM

Yorulduk beya!

Sağlıkçıların mücadelesi bir yana, bu işin bir de ekonomik boyutu var. Sokaktaki vatandaşın gözünün feri kaçtı artık. Verilen hatalı kararlar, yapılan yanlışlar, sokaktaki vatandaşı kaderine terk eden politik uygulamalar hepimizi çok yordu. Yorgunuz. Üzgünüz. Kırgınız. Yalnızız.

HES kodu olmadan pazara çıkmayın!

Trafik Haftası nedeniyle Biga Kaymakamı Mustafa Can, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Biga İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan; Kocabaş Çayı Köprüsü girişindeki uygulama noktasında sürücülere broşür dağıttılar. Kaymakam Mustafa Can, broşür dağıtımı sırasında sürücülerin sokağa çıkma muafiyet belgelerini de kontrol etmeyi ihmal etmedi. Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan, cumartesi kurulacak pazarla ilgili de konuştu.

Bülent Turan yüzünü Ezine’ye mi döndü?

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, TOKİ tarafından Çanakkale’deki ilk Millet Bahçesi’nin Ezine’de yapımına başlandığını duyurdu. Bu haber Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın 28 Ekim 2019’da Çanakkale’deki ilk Millet Bahçesi’nin Biga’ya yapılacağını duyurduğu toplantıyı akıllara getirdi.

Adı Zeynep ama tüm kadınlar için…

Kadın cinayetleri ve kadına şiddete karşı dikkat çekmek için Muhammed Yavaş’ın yazmış olduğu “Adı Zeynep” adlı kitabın tanıtım günündeydik. Cumhuriyet Halk Partisi parti binasında, kadın kolları önderliğinde pek çok kadının katılımı ile gerçekleşti.  

Çanakkale için tehlike çanları!

Yeni Normalleşme sonrasında Türkiye’de adeta patlama yapan Corona Virüs vakaları Çanakkale’de de her geçen gün etkisini hissettiriyor. Türk Tabipler Birliği geçtiğimiz haftalarda Çanakkale’deki vaka artışlarına dikkat çekerek Türkiye’de 5.sırada olduğunu açıklamıştı. Hafta için Biga ilçesinde iki mahalle karantinaya alınırken, Çanakkale il merkezi ve Kepez’deki vaka artışları dikkat çekiyor! Öte yanda Çanakkale bir de kuraklıkla karşı karşıya kaldı!