Sakarya İlkokulu Tiyatro Kulübü öğrencilerinin hazırladığı "Çanakkale'de Düğün Var" isimli tiyatro gösterisi Atatürk Kültür Merkezi'nde sergilendi. Tiyatro oyunu, İlçe Milli Eğitim müdürü Erkan Bilen, daire amirleri, okul ve kurum yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler tarafından büyük bir beğeni ile izlendi.

İlçe Milli Eğitim müdürü Erkan Bilen, performansı çok beğendiğini belirterek, "Emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ederim." dedi.

Okul Müdürü Mustafa Berber yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında sosyal, kültürel ve sanatsal gelişimlerini de önemsiyoruz. Sergilenen bu oyunda da öğrencilerimizin ve öğretmenimizin büyük emeği var. Kendilerini tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum. Oyuna katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erkan Bilen tiyatro oyununu çok beğendiğini ve seyirciyi duygudan duyguya taşıdığını belirtti. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Öğretmenler öfkeli: "Artık yeter! Can korkusuyla çalışmak istemiyoruz!" Öğretmenler öfkeli: "Artık yeter! Can korkusuyla çalışmak istemiyoruz!"

(Haber Merkezi)

5 4 2024 63648623228

Editör: Ahmet Tunç