Herkese merhabalar. Ben diyetisyen Petek Kuştepe.

Herkese merhabalar. Ben diyetisyen Petek Kuştepe. Ege Üniversitesi’nde eğitim hayatımı tamamladım. 1 sene kadar Ege Üniversitesi Hastanesi’nde stajımı yaptım. Aynı sene içerisinde yüksek lisans programına başladım ve 1 yıldır Biga'da kendi ofisimde yüz yüze beslenme danışmanlığı vermekteyim.

Medya Lokum bünyesinde haftalık olarak sizlerle birlikte olacağım. Sağlıklı yaşam, dengeli beslenme, spor ve fiziksel aktivite gibi konularda doğru bilinen yanlışlar hakkında konuşacağız.

Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve daha sağlıklı bir hayat sürdürebilmelerine destek olmak için aktif bir şekilde danışan kabul ediyorum. Ofisimizde vücut analizini değerlendiriyor ve size uygun bir şekilde kişiye özel beslenme programları oluşturuyoruz. Kronik hastalıklarda beslenme, hamilelik ve gebelikte beslenme, tiroid hastalıklarında beslenme, insülin direncinde beslenme, çocukluk ve ergenlik döneminde beslenme, yaşlılığa özel beslenme, kilo alma ve kilo verme gibi birçok alanda hizmet veriyorum.

Aynı zamanda beslenme danışmanlığı ile birlikte ofisimizde kullandığımız andulasyon terapi sistemiyle danışanlarımızda kilo kaybı ve bütünsel incelme sağlıyoruz. Andulasyon terapi sistemiyle ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse… Andulasyon, biyofiziksel prensiplere dayanan yeni jenerasyon tedavi yöntemlerinden biridir. Mekanik titreşim ile kızıl ötesi derin ısının kombinasyonundan oluşmaktadır.

Andumedic 3 Pro ile verdiğimiz destekler:

-15 dakikalık seanslar, 2,5 saat yürüyüşe eş değer fayda sağlamaktadır.

-Ağırlık kaybı hedefli oluşturduğumuz kalori kısıtlı bir beslenme programıyla paralel olarak kullanıldığında yağ kaybına ve incelmeye yardımcı olur.

-Lenf akışını hızlandırarak vücuttaki fazla sıvının atımını destekler ve ödem/lipoödem, selülit, varis vb. dolaşım sistemi rahatsızlıkları tedavisinde kullanılır.

-Boyun, bel, sırt ağrılarının ve kas ağrılarının azalmasına olanak sağlar.

-Stres ve uyku problemlerinin azalmasına yardımcı olur.

-Kabızlık, bağırsak tembelliği ve metabolik sorunların tedavisinden kullanılır.

Sağlıklı beslenen bireylerde andulasyon bütüncül bir fayda sağlamaktadır. Hayatınıza bir gülümseme eklemek için merkezimize de bekliyoruz.